Ruch to zdrowie, zajęcia ruchowe w Tauron Arenie - relacja grupy 7

Każdy z nas doskonale wie, że ruch w każdej postaci sprzyja naszemu zdrowiu, kształtuje naszą postawę, a także motywuje do tego by być jeszcze lepszy w tym co robi.
W wieku przedszkolnym to właśnie ruch jest nieodzownym elementem poprawnego zdrowia, rozwija sprawność , kształtuje nawyki poprawnej postawy i umiejętności rozwijania uczuć społecznych.
Nasza grupa Tropiciele Przygód ma możliwość w drugim semestrze rozwijania swoich umiejętności ruchowych poprzez zajęcia na Tauron Arenie. Jeszcze przed zajęciami dzieci były mocno podekscytowane tym co je czeka, a po zajęciach było widać zadowolenie na ich twarzach, że dały radę, miały możliwość ćwiczyć na bardzo dużej powierzchni hali sportowej. Zapewne każdy z nich czeka na kolejne zajęcia tego typu.
A na fotografiach widać nasze zaangażowanie w tym co robimy 

Opracowała: Agnieszka Psuj, Zdjęcia: Monika Leks
Relacja 2021-02-18, 18:36 | autor: Lucyna Kopek